Back Feedback
Refresh
54782 RE-BTI PASS
10:05, 03 Sep 14
Left KOSLI at 09:55
Train delayed by 7 minutes
6 KM more to reach SUDHARANA
Last Updated at 3 Sep 2014 9:58


STATIONS ETA
SUDHARANA 10:03
JHARILI 10:12
PATUWAS MEHRANA 10:23
CHARKHI DADRI 10:31
FATEHGARH HRYNA 10:42
MANHERU 10:50
DHANA LADANPUR 11:01
BHIWANI 11:11
SUI 11:24
BAWANI KHERA 11:33
JITAKHERI 11:44
AURANG NAGAR 11:52
HANSI 12:00
MAYAR 12:12
SATROD 12:18
HISAR 12:35
NYOLI KALAN 12:49
JAKHODLKHERA 12:57
MANDI ADAMPUR 13:09
KHABRA KALAN 13:21
BHATTU 13:29
MEHUWALA HALT 13:38
DING 13:46
JODHKA 13:56
SUCHAN KOTLI 14:03
BAJEKAN 14:13
SIRSA 14:25
BARA GUDAH 14:48
SUKHCHAIN 14:58
KALANWALI 15:08
RATANGRH KNKWAL 15:18
RAMAN 15:28
BANGI NIHALSNGH 15:38
MANWALA KOT BAK 15:44
SHERGARH 15:50
GAHRI BHAGI 15:58
BHATINDA JN 16:50