Back Feedback
Refresh
54642 FZR - DLI PASS.
18:30, 26 Apr 15
Left DHARODI at 18:24
Train delayed by 57 minutes
Last Updated at 18:28 26-Apr
8 KM more to reach NARWANA JN


STATIONS ETA
NARWANA JN 18:33
GHASO 18:44
UCHANA 18:53
BARSOLA 19:06
JIND JN 19:14
BISHANPUR HRYNA 19:48
KINANA 19:56
JAI JAI WANTI 20:05
JULANA 20:13
KILA ZAFARGARH 20:21
KARAINTHI 20:32
SAMAR GOPALPUR 20:41
ROHTAK JN 20:54
ASTHAL BOHAR 21:05
KHARAWAR 21:14
ISMAILA HARYANA 21:24
SAMPLA 21:31
ROHEDNAGAR HALT 21:38
ASAUDAH 21:45
BAHADURGARH 21:53
GHEVRA 22:02
MUNDKA 22:08
NANGLOI 22:15
MANGOLPURI 22:21
SHAKURBASTI 22:50
DAYABASTI 22:59
VIVEKANAND PURI HALT 23:04
DELHI KISHANGNJ 23:09
DELHI 23:26