Back Feedback
Refresh
54642 FZR - DLI PASS.
17:46, 29 Jan 15
Left DHAMTAN SAHIB at 17:35
Train delayed by 17 minutes
Last Updated at 17:39 29-Jan
7 KM more to reach DHARODI


STATIONS ETA
DHARODI 17:43
NARWANA JN 17:53
GHASO 18:04
UCHANA 18:13
BARSOLA 18:26
JIND JN 18:34
BISHANPUR HRYNA 19:08
KINANA 19:16
JAI JAI WANTI 19:25
JULANA 19:33
KILA ZAFARGARH 19:41
KARAINTHI 19:52
SAMAR GOPALPUR 20:01
ROHTAK JN 20:14
ASTHAL BOHAR 20:25
KHARAWAR 20:34
ISMAILA HARYANA 20:44
SAMPLA 20:51
ROHEDNAGAR HALT 20:58
ASAUDAH 21:05
BAHADURGARH 21:13
GHEVRA 21:22
MUNDKA 21:28
NANGLOI 21:35
MANGOLPURI 21:41
SHAKURBASTI 22:10
DAYABASTI 22:19
VIVEKANAND PURI HALT 22:24
DELHI KISHANGNJ 22:29
DELHI 22:50